Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Tiger of Sweden | Helmi Leather 3,5 cm Belt Black
Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Tiger of Sweden | Helmi Leather 3,5 cm Belt Black
Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Tiger of Sweden | Helmi Leather 3,5 cm Belt Black

Helmi Leather 3,5 cm Belt Black

89€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
Beschikbaar in
Zwart Zwart Bruin Bruin
100 Nog 1 over 95 Binnenkort op voorraad 105 Nog 1 over

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

De riemmaat geeft de lengte aan van de gesp tot het middelste gaatje. Meet je taille en kies een riem die 5–10 cm langer is dan de meting. Vermijd maten die precies overeenkomen met je taillemaat om ruimte te laten voor aanpassing. Raadpleeg de tabel voor een geschatte omrekening van broekmaat naar riemmaat.

Broekmaat W29-30/46 W31-32/48 W33-34/50 W36/52 W38-40/54
Riemmaat 85 90 95 100 105

tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Leren riem van Tiger of Sweden. Gemaakt in Italië, met een klassiek ontwerp en gepoetste metalen gesp.
  • Productgegevens
    • Wijdte van 3,5cm.
    • Metalen gesp.
    Productcode
    13491915
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cm859095105
    Lengte binnengat879297107
    Lengte buitengat97102107117
    Totale lengte (riem)102107112122
    Breedte3,53,53,53,5
    Lengte gesp5,55,55,55,5
    Breedte gesp4444
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Beoordelingen
  • Over Tiger of Sweden
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 326 Beoordelingen

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11

🔝

Wassilis V

2026-06-19

Koper

2026-06-10

Great service! Very nice shoes.

Nam V

2026-06-18

Koper

2026-06-02

Good

Luc P

2026-06-18

Koper

2026-06-08