Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Loake Shoemakers | Harry Grained Leather Belt Black
Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Loake Shoemakers | Harry Grained Leather Belt Black
Klik om te zoomen
Heren | Riemen | Loake Shoemakers | Harry Grained Leather Belt Black

Harry Grained Leather Belt Black

140€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
Beschikbaar in
Zwart Zwart Bruin Bruin
W36 Nog 1 over W38 Binnenkort op voorraad W40 Nog 1 over W42 Nog 1 over

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

De riemmaat geeft de lengte aan van de gesp tot het middelste gaatje. Als de maat in inches wordt aangegeven, voeg dan 2 inches (ongeveer 5 cm) toe aan je broekmaat voor de juiste lengte. Vermijd maten die precies overeenkomen met je taillemaat om ruimte voor aanpassing te laten. Raadpleeg de tabel voor een geschatte conversie van broekmaten.

Broekmaat 44 46 48 50 52 54
Riemmaat W32 W34 W36 W38 W40 W42

tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Harry van Loake Shoemakers is een tijdloze riem van hoogwaardig leer die je stijl naar een hoger niveau tilt. Met zijn ronde gesp geeft hij elke outfit een elegante touch. Loake Shoemakers bouwt voort op de lange traditie van Brits vakmanschap en richt zich op goed gemaakte producten voor zowel het dagelijks leven als voor op reis.
  • Productgegevens
    • Gemaakt van reliëf leer.
    • Zilverkleurige gesp.
    Materiaal:
    100% leder
    Productcode
    27383612
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cm34 inch36 inch38 inch40 inch42 inch
    Lengte binnengat859095100105
    Lengte buitengat95100105110115
    Totale lengte (riem)103108113118123
    Hoogte2,82,82,82,82,8
    Lengte gesp4,74,74,74,74,7
    Gesp hoogte3,93,93,93,93,9
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Beoordelingen
  • Over Loake Shoemakers
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 334 Beoordelingen

I buy close to all my clothes at careofcarl for years. I have never had a bad experience.

Jonas K

2026-10-23

Koper

2026-10-13

Geen opmerkingen

Wilco N

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Uit zweden blijkbaar, maar vlot in huis en keurig verpakt. zo hoort het

Edwin H

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11