30%
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Morris | Heritage Prestige Suit Jacket Grey
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Morris | Heritage Prestige Suit Jacket Grey
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Morris | Heritage Prestige Suit Jacket Grey
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Morris | Heritage Prestige Suit Jacket Grey
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Morris | Heritage Prestige Suit Jacket Grey
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Morris | Heritage Prestige Suit Jacket Grey

Heritage Prestige Suit Jacket Grey

Reguliere prijs 500€ Verlaagd prijs 350€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
Beschikbaar in
Grijs Grijs Zwart Zwart
50 Nog 1 over 52 Nog 1 over 56 Nog 1 over
Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 508.40€

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Kostuumjas met twee knopen van Morris Heritage, een collectie die de beste materialen en vakmanschap laat zien. De wollen stof van deze colbert is gemaakt door de beroemde Italiaanse wever Vitale Barberis Canonico.
  • Productgegevens
    Zakken:
    Borstzak, Paspelbinnenzakken, Paspelzakken aan de voorkant met klep
    Manchet:
    Gesloten knoopsgat, Open knoopsgat
    Split:
    Dubbel
    Voering:
    Met voering in de mouwen
    Ongevoerd, voor een betere valling
    Constructie:
    Geconstrueerd
    Materiaal:
    100% wol
    Geschikt voor gelegenheden zoals:
    Bruiloft, De zakenreis, Dresscode – Pak, Dresscode – Donker pak, Op kantoor
    Seizoen:
    Het hele jaar door

    Pas

    • Slanke pasvorm
    • Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
    Productcode
    16571813
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cm464850525456
    Mouwlengte444545474748
    Borstwijdte98102106110110114
    Taillewijdte929498102104104
    Kledingstuklengte737475778080
    Schouderwijdte424344454545
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Beoordelingen
  • Over Morris
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 324 Beoordelingen

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11

🔝

Wassilis V

2026-06-19

Koper

2026-06-10

Great service! Very nice shoes.

Nam V

2026-06-18

Koper

2026-06-02

Good

Luc P

2026-06-18

Koper

2026-06-08