30%
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | J.Lindeberg | Lexon Wool Coat Black
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | J.Lindeberg | Lexon Wool Coat Black
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | J.Lindeberg | Lexon Wool Coat Black
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | J.Lindeberg | Lexon Wool Coat Black
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | J.Lindeberg | Lexon Wool Coat Black
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | J.Lindeberg | Lexon Wool Coat Black

Lexon Wool Coat Black

Reguliere prijs 500€ Verlaagd prijs 350€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
Beschikbaar in
46 Nog 1 over 48 50 52 Nog 1 over 54 Nog 1 over
Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 508.40€

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

  • Het model op de foto: 190 cm, 84 kg, draagt maat 50.
Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Jas van J.Lindeberg. Sinds de oprichting in 1996 combineert het Zweedse merk mode met sportkleding op een innovatieve, creatieve en unieke manier.
  • Productgegevens
    • Gemaakt van wol en polyamide.
    • Twee open voorzakken.
    • Sluit met knopen.
    • Enkele split achter.
    • Logo op de linkerarm.
    Materiaal:
    72% wol, 28% polyamide
    Voering: 100% polyester.

    Pas

    • Rechte pasvorm
    • Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
    • Het model op de foto: 190 cm, 84 kg, draagt maat 50.
    Productcode
    32025511
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cm4648505254
    Mouwlengte4849505151
    Borstwijdte110116120124128
    Taillewijdte112118120124128
    Kledingstuklengte8990919293
    Schouderwijdte4446474748
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Beoordelingen
  • Over J.Lindeberg
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 324 Beoordelingen

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11

🔝

Wassilis V

2026-06-19

Koper

2026-06-10

Great service! Very nice shoes.

Nam V

2026-06-18

Koper

2026-06-02

Good

Luc P

2026-06-18

Koper

2026-06-08