Klik om te zoomen
Heren | Pre-owned Jassen | Pre-owned | J.Lindeberg Holger 2.0 Melton Coat Black 50
Klik om te zoomen
Heren | Pre-owned Jassen | Pre-owned | J.Lindeberg Holger 2.0 Melton Coat Black 50
Klik om te zoomen
Heren | Pre-owned Jassen | Pre-owned | J.Lindeberg Holger 2.0 Melton Coat Black 50

J.Lindeberg Holger 2.0 Melton Coat Black 50

230€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren
Veilige en vlotte aankoop met persoonlijk advies

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Licht gevoerde jas met een slim fit van J.Lindeberg. Gemaakt van een zachte en stevige mix van gerecycled wol en polyamide. Een strakke en minimalistische favoriet voor de herfst en lente.
  • Productgegevens
    • Sluit met corozo-knopen.
    • Gevoerd met viscose voor extra comfort.
    • Drie voorkruiken en twee gepaspelde binnenzakken.
    • Eenvoudige split.
    • Vier knopen bij de manchetten met ongesneden knoopsgaten.
    • Alleen verkrijgbaar in maat 50
    • Het product is enkele keren gebruikt en verkeert in zeer goede staat.
    Materiaal:
    75% wol, 25% polyester
    • Close fit.
    • Size runs small. We recommend choosing one size larger than usual.
    Productcode
    V23072514001
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cmEU44EU46EU48EU50EU52EU54EU56
    Mouwlengte46474747,5484949
    Borstwijdte100102106110112116120
    Taillewijdte9810010399110114118
    Onderwijdte110116120122124134136
    Kledingstuklengte90929393949596
    Schouderbreedte4344454647,54950
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Over Pre-owned
  • Levering & retour
4.40/5 339 Beoordelingen

I buy close to all my clothes at careofcarl for years. I have never had a bad experience.

Jonas K

2026-10-23

Koper

2026-10-13

Uit zweden blijkbaar, maar vlot in huis en keurig verpakt. zo hoort het

Edwin H

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Geen opmerkingen

Wilco N

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11