Nieuw
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy
Klik om te zoomen
Heren | Blazers | Boglioli for Care of Carl | Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy

Boglioli K Jacket Exclusive Hopsack Blazer Navy

730€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
44 Nog 1 over 46 48 50 52 54 56 Nog 2 over 58 Nog 1 over

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

  • Het model op de foto: 190 cm, 84 kg, draagt maat 50.
Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Kostuumjas van Boglioli. Het iconische K-jasje van het Italiaanse Boglioli, hier in een exclusieve editie die samen met Care of Carl is ontworpen voor de jubileumcollectie ‘Crafted with Care’. Met zijn ontspannen snit en tijdloze silhouet combineert het jasje Italiaanse ambachtelijke traditie met Scandinavische eenvoud. Een uiting van doordacht design en tijdloze stijl, gemaakt om langdurig gedragen en gewaardeerd te worden.
  • Productgegevens
    • Dit colbert is exclusief ontworpen voor de ‘Crafted with Care’-collectie van Care of Carl, in samenwerking met Boglioli.
    • Gemaakt van een exclusieve Hopsack-stof, speciaal ontwikkeld voor de samenwerking met Care of Carl.
    • 10 cm bredere slag, in plaats van de 8 cm van het originele model, voor een meer uitgesproken uitstraling.
    • Wordt aan de voorkant met twee knopen gesloten.
    Zakken:
    Borstzak, Opgestikte zakken aan de voorkant, Paspelbinnenzakken
    Manchet:
    Gesloten knoopsgat
    Split:
    Dubbel
    Voering:
    Met voering in de mouwen
    Constructie:
    Ongeconstrueerd
    Materiaal:
    Stof: 99% scheerwol, 1% elastaan
    Voering: 63% viscose, 37% polyester.
    Seizoen:
    Het hele jaar door

    Pas

    • Slanke pasvorm
    • Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
    • Het model op de foto: 190 cm, 84 kg, draagt maat 50.
    Productcode
    32689011
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cm4446485052545658
    Mouwlengte44,5454545,545,545,545,545,5
    Borstwijdte96100104108112114118122
    Taillewijdte889296100104106110112
    Kledingstuklengte7475757678798080
    Schouderwijdte4041424344444545
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Over Boglioli for Care of Carl
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 329 Beoordelingen

Geen opmerkingen

Wilco N

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Uit zweden blijkbaar, maar vlot in huis en keurig verpakt. zo hoort het

Edwin H

2026-10-21

Koper

2026-10-12

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11

🔝

Wassilis V

2026-06-19

Koper

2026-06-10