Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Oscar Jacobson | Johnson Coat Navy
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Oscar Jacobson | Johnson Coat Navy
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Oscar Jacobson | Johnson Coat Navy
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Oscar Jacobson | Johnson Coat Navy
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Oscar Jacobson | Johnson Coat Navy
Klik om te zoomen
Heren | Jassen | Oscar Jacobson | Johnson Coat Navy

Johnson Coat Navy

400€
Op voorraad, levertijd 1-3 dagen
46 Nog 2 over 48 Nog 2 over 50 Nog 1 over 52 54 Nog 1 over 56 Nog 1 over

Dit model wordt bij onze leverancier besteld en heeft een geschatte levertijd van 2–3 weken.

Vind de juiste maat

  • Het model op de foto: 190 cm, 84 kg, draagt maat 48.
Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
tape-measure

Waarom zou ik bij Care of Carl moeten winkelen?

Gratis bezorging vanaf €89
Gratis retourneren

Veilige betaling met

Soepele levering van

Productgegevens
Elegante lichte jas van Oscar Jacobson met een waterafstotende synthetische mix. Winddicht en ongevoerd, deze jas is ideaal voor de lente en herfst.
  • Productgegevens
    • Verborgen ritssluiting en sluiting met knopen.
    • Drie voorzakken.
    • Twee binnenzakken, waarvan één met een rits.
    • Ademende mesh-voering achter.
    • Drukknop bij de manchet voor pasvormaanpassing.
    Materiaal:
    94% polyester, 6% elastaan

    Pas

    • Slanke pasvorm
    • Past bij de maat. Wij raden je aan u gebruikelijke maat te kiezen.
    • Het model op de foto: 190 cm, 84 kg, draagt maat 48.
    Productcode
    30363111
  • de afmetingen van het product
    Afmetingen in cmEU46EU48EU50EU52EU54EU56EU58
    Mouwlengte45464747474848
    Borstwijdte106112115118124126130
    Taillewijdte102106110114120120124
    Onderwijdte116120122126132132136
    Kledingstuklengte86888990919293
    Schouderbreedte44454647484949
    Lees meer over hoe we maten meten en omrekenen »
  • Verzorging & materiaal
  • Beoordelingen
  • Over Oscar Jacobson
  • Levering & retour
  • Fabrikantinformatie
4.40/5 322 Beoordelingen

Mooie spullen, ook prima retour systeem

Rienk P

2026-10-08

Koper

2026-09-28

Mooie tas, binnen 2 dagen in huis in mooie doos!

Karin O

2026-10-01

Koper

2026-09-22

Het ledervet is fantastisch!

Joris B

2026-09-25

Koper

2026-09-16

Lovely

Hessel B

2026-09-23

Koper

2026-09-14

Echt super verpakt en netjes bezorgd! Alleen de wachttijd was wat aan de lange kant. Maar voor de rest was alles prima in orde!

Jan V

2026-09-23

Koper

2026-09-11

Alles ging goed

Zsolt Kristof K

2026-09-12

Koper

2026-09-03

100% perfect!

Edwin V

2026-08-28

Koper

2026-08-19

Heel vlot afgehandeld

Thibault V

2026-08-26

Koper

2026-08-17

Goede kwaliteit kleding, duidelijk over retouropties en gratis retourlabel.

Thomas S

2026-08-17

Koper

2026-08-06

Perfect, fast delivery.

Alex K

2026-08-04

Koper

2026-07-26

A great curation of items, colors, and brands

Andrei M

2026-08-02

Koper

2026-07-24

Wederom de verwachting waar gemaakt

Er B

2026-07-31

Koper

2026-07-22

Snelle en correcte levering

Lars K

2026-07-30

Koper

2026-07-20

Snelle verzending, goed ingepakt en goede retour service.

Gabriel B

2026-07-26

Koper

2026-07-17

Goed ingepakt goede verzending en mooie kwaliteit

Antoinette S

2026-07-11

Koper

2026-07-02

Top !!

Anneke K

2026-07-03

Koper

2026-06-24

Supersnelle levering

J. L

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Goed geregeld

JP H

2026-07-01

Koper

2026-06-22

Efficient

Herbert V

2026-06-27

Koper

2026-06-18

Fijne collectie en goede service.

Niels V

2026-06-22

Koper

2026-06-11

🔝

Wassilis V

2026-06-19

Koper

2026-06-10

Great service! Very nice shoes.

Nam V

2026-06-18

Koper

2026-06-02

Good

Luc P

2026-06-18

Koper

2026-06-08

U valt in herhaling met uw vragen.

Leon E

2026-06-17

Koper

2026-06-08